وانت پیکان سوزوکی پژو سمند

مدیریت نمایندگی

نمایندگی مجاز 3042 ایران خودرو در بهمن ماه سال 1382 با حضور جمعی از مسئولان ذیربط افتتاح گردید. این نمایندگی با وسعتی در حدود 1500 متر مربع در بهترین نقطه شهر مقدس مشهد (حاشیه بلوار وکیل آباد)با بکار گیری بیش از 33 نفر پرسنل مجرب و آموزش دیده خدمات خود را آغاز نمود . این نمایندگی در سال های قبل با کد مجاز 3023 در راستای فروش و خدمات پس از فروش فعالیت داشت لکن به علت بعد مسافت، فعالیت آن معوق گردیده و مدیریت مجموعه به منظور رعایت مشتری مداری اقدام به ساخت نمایندگی دیگری با کد مجاز 3042 در محل فعلی نمود. به دلیل صداقت کاری و توجه خاص به اصل مشتری مداری و حفظ رضایتمندی مشتریان دیری نپائید که این نمایندگی موفق به کسب رتبه اول در زمینه رضایت مشتریان گردید . به دلیل استقبال مشتریان که همیشه مشوق ما بوده اند ، مدیریت را بر آن داشت تا بار دیگر نمایندگی 3023 نجفی گل را که فعالیت آن معوق گردیده بود، باساخت فضایی مناسب و تجهیزاتی مدرن  وبه روز و با پرسنلی کارآزموده و مجرب و مدیریتی کوشا و پر توان مجددا راه اندازی کند واینک نمایندگی 3023 ایران خودرو ، در انتهای خیابان گاراژدارها ، حاشیه بلوار کمربندی فعالیت خود را در راستای فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان محترم ارائه می دهد و امید است تا با خدمات دهی بهتر پاسخگوی محبتهایشان باشیم .

نمایشگاه

شرکت ایران خودرو در سال 1347 با تولید اولین خودرو ملی به نام پیکان پا به عرصه صنعت خودرو سازی کشور نهاد و در سال 1351 با تولید 2000دستگاه خودروی پیکان به عنوان برترین خودرو ساز خاور میانه شناخته شد و تاکنون نیز این عنوان را حفظ کرده است. در سال 1369 ب اانعقاد قرارداد ب اشرکت پژو فرانسه خط تولید پژو 405 را در ایران راه اندازی نمود. همچنین در سال 1378 خط تولید پژو پارس (پرشیا) و در سال های بعد خط تولید پژو 206 و سمند نیز راه اندازی گردید و این سبب شد که هم اکنون تنوع محصولات ایران خودرو به بیش از 21 نوع می رسد. این نمایندگی با فضای نمایشگاهی مناسب در حدود 120 متر مربع محصولات شرکت ایران خودرو را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

فروشگاه قطعات یدکی

تنوع محصولات ایران خودرو قطعا تنوع قطعات را نیز در پی دارد و لذا فروشگاه قطعات این نمایندگی در فضایی بالغ بر 180 متر مربع با قفسه و کلاسه بندی زیبا و با استفاده از رایانه های پر قدر ت که به سایت قطعات ایساکو در مرکز متصل است، تامین قطعات مورد نیاز را با مقیاس وسیع به عهده دارد. همچنین برای کنترل موجودی و شناسایی بیش از 5000 قلم قطعات ، از پرسنل فنی و آموزش دیده و رایانه استفاده می شود.

تعمیر گاه

تعمیر گاه نمایندگی 3042 ایران خودرو ،نجفی گل، در فضایی بیش از 800 متر مربع با بخش های مکانیکی موتور،گیربکس دیفرانسیل،برق اتوموبیل، جلوبندی ، تون آپ ، جنرال سرویس صافکاری و نقاشی ،با پرسنل مجرب و کار آزموده و تجهیزاتی مدرن از قبیل عیب یاب کامپیوتری دیاگ، عیب یاب کامپیوتری pps دستگاه چهار گاز ، پرس و جک های چهار ستون و دو ستون دستگاه شارژ کولر، دستگاه ساکشن و دستگاههای مدرن و پر قدرت پنوماتیک خدمات مربوطه را به مشتریان محترم و زائری نثامن الائمه(ع) ارائه می دهد. لاز م به ذکر است، این نمایندگی در راستای ارائه این خدمات دو بار موفق به کسب مقام اول در امداد رسانی و خدمات دهی و بالاترین شاخص رضایتمندی مشتری گردیده است.

فروش خودرو

بخش فروش نمایندگی 3042 ایران خودرو نجفی گل، با پرسنلی مجرب و کار آزموده و با استفاده از فن آوری رایانه  و نرم افزار قدرتمند sitrix به سایت فروش ایران خودرو در مرکز متصل بوده و اطلاعات فروش را بلافاصله دریافت و به صورت مکانیزه و آن لاین ثبت مشتریان  محترم را با توجه به برنامه های فروش متنوعی که از سوی شرکت ایران خودرو ابلاغ می شود به عهده دارد.این نمایندگی مشتری مداری و ارائه خدمات سریع به مشتری را در سرلوحه ی کار خود قرارداده و خود را از انجام تبلیغات پر هزینه بی نیازمی داند.

با آرزوی بهروزی، امیدواریم همچون گذشته بتوانیم پاسخگوی مشتریان عزیز ، ادارات و ارگانهای اداری محصولات ایران خودرو باشیم.

صفحه نخست

معرفی نمایندگی

شرایط فروش

وضعیت ثبت نام مشتری

نظرسنجی

ارتباط با ما

 
 
ارتباط با ما نظر سنجی وضعیت ثبت نام مشتری شرایط فروش معرفی نمایندگی صفحه نخست

      کلیه حقوق این سایت متعلق به نمایندگی 3042 ایران خودرو ( نجفی گل ) می باشد .